A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Zaproszenie - spotkania informacyjne nt. możliwości eksportu do Iranu

09.06.2017
Uprzejmie informujemy, że Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego organizuje w miesiącu czerwcu bezpłatne spotkania informacyjne dla przedsiębiorców, a także przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego nt. możliwości eksportu do Iranu. W związku z powyższym przekazujemy wiadomości o warsztatach wszystkim potencjalnie zainteresowanym: pracownikom, przedsiębiorcom, ale także izbom gospodarczym, lokalnym grupom działania i instytucjom otoczenia biznesu.
Spotkania poprowadzą uznani specjaliści i praktycy, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Poruszą m.in. kwestie: kultury biznesowej, informacji o gospodarce, warunkach zawierania umów, etc. Przybliżą także historię, obyczaje, czy też prawo podatkowe. Warsztaty zaplanowano w poniższych terminach oraz miejscach:
- 12.06. Kraków (hotel Conrad)
- 13.06. Tarnów (hotel Bristol)
- 14.06. Nowy Sącz (hotel Beskid)
Spotkania odbędą się przed zaplanowanym na sierpień br udziałem Małopolski w targach iFood w Mashhadzie (Iran), na który już teraz zapraszamy firmy spożywcze.
Kolejne warsztaty z cyklu poświęcone będą rynkowi Kazachstanu. Więcej informacji nt. spotkań znaleźć można na stronie internetowej: http://businessinmalopolska.pl/strona/Spotkania-regionalne/ . Wszystkie działania organizowane są w ramach realizacji projektów „Power up your Business in Małopolska" oraz „Business in Małopolska – Support and development for your company".


Liczba wyświetleń: 1502
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30