A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

W miniony weekend odbyły się limanowskie targi grzewcze

29.05.2017
27 maja 2017 r. na placu  parkingowym w Mordarce (obok Zespołu Szkół) w  godzinach 9.00 – 13.00 mieszkańcy gminy mogli uczestniczyć w targach grzewczych. Wydarzenie miało na celu promowanie ekologicznych systemów grzewczych i energooszczędności w budynkach mieszkalnych. Producenci  przedstawiali oferty cenowe pieców energooszczędnych, dzięki czemu zainteresowani mieszkańcy mogli zapoznać się z ofertami producentów, zadać pytania oraz uzyskać informacje na temat kosztu potencjalnej wymiany pieca.  W spotkaniu uczestniczył  Wicewójt Gminy Limanowa Marian Mąka.


Liczba wyświetleń: 341
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30