Uczniowie Szkoły Podstawowej w Młynnem świętowali Dzień Dziecka

31.05.2017
Zawody sportowe, gry i konkursy, przejażdżki konne, zabawy z animatorami i prezentacja wozu strażackiego - te i inne atrakcje czekały na uczniów Szkoły Podstawowej w Młynnem z okazji Dnia Dziecka, który odbył się 29 maja br. Otwarcia tego radosnego wydarzenia  dokonała dyrektor Szkoły Podstawowej w Młynnem Bożena Golonka. Następnie głos zabrali zaproszeni goście wśród których znaleźli się Wicewójt Gminy Limanowa – Marian Mąka, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół – Edyta Król oraz Radny Gminy Limanowa i zarazem Sołtys Wsi Młynne - Leszek Twaróg.

Różnorodność przygotowanych specjalnie na tę okazję atrakcji sprawiła, że nikt tego dnia się nie nudził. Dziewczynki chętnie oddawały się w ręce animatorek, które malowały ich twarze i prowadziły zabawy taneczne.

Zaś wśród chłopców największe zainteresowanie wzbudziła możliwość podziwiania od środka policyjnego radiowozu i wozu strażackiego.

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci uczestników, którzy zgodnie przyznali że na takie atrakcje warto czekać cały rok.