Zmiana funkcjonowania Kasy w Urzędzie Gminy Limanowa

04.03.2021
Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 lutego br. nastąpi zmiana w funkcjonowaniu Kasy w Urzędzie Gminy Limanowa, a obsługą kasową zajmować się będzie Bank Spółdzielczy w Limanowej. Punkt kasowy uruchomiony zostanie w budynku Urzędu Gminy - przy ulicy Matki Boskiej Bolesnej 18A.

Okienka kasowe znajdować się będą na parterze i czynne będą codziennie w godzinach pracy Urzędu Gminy Limanowa tj. w godz. od 7.30 do 15.30. Wpłaty dokonywane przez mieszkańców na rzecz Gminy Limanowa w formie gotówkowej zwolnione będą z prowizji bankowej.

UWAGA - od 1 lutego każdy mieszkaniec dokonywał będzie płatności za tzw. opłaty stałe (podatek, śmieci, wodę i ścieki) na indywidualne numery kont. W tym celu przy okienku kasowym okazać będzie trzeba blankiet wpłaty, który mieszkańcy otrzymali wraz z nakazem podatkowym, czy informacją o wysokości opłaty za odbiór odpadów komunalnych.

W przypadku opłat skarbowych (m.in. za wydanie zaświadczenia, odpisy, decyzje) wpłaty dokonywać można będzie na ogólne konto bankowe Urzędu Gminy Limanowa.

Wpłaty gotówkowe na rzecz gminy Limanowa będzie można również bez prowizji dokonywać w każdym oddziale Banku Spółdzielczego w tym m.in. w Męcinie, Łososinie Górnej oraz w Limanowej.