Informacja o zamiarze zmiany siedziby i likwidacji filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi

02.01.2020
Zgodnie z przyjętą uchwałą Nr XI/114/2019 Rady Gminy Limanowa z dnia 30 grudnia 2019 r. w sprawie zamiaru zmiany siedziby i likwidacji filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi oraz wypełniając obowiązek wynikający z ustawy z dnia 27 czerwca 1997 r. o bibliotekach, informujemy o zamiarze zmiany siedziby Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi od 1 lipca 2020 r., która mieścić się będzie w Limanowej przy ul. Matki Boskiej Bolesnej 18A.

Ponadto zgodnie z przyjętą uchwałą powzięto zamiar likwidacji filii w Kaninie, Męcinie, Nowym Rybiu, Pisarzowej, Rupniowie i Siekierczynie Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi z dniem 30 czerwca 2020 r. oraz utworzenia punktów bibliotecznych w świetlicach wiejskich w Kisielówce, Lipowem, Pasierbcu, Pisarzowej, Siekierczynie I, Sowlinach, Starej Wsi I, Bałażówce, Makowicy i Walowej Górze oraz w budynkach w Siekierczynie II, Rupniowie, Nowym Rybiu i Kaninie.

Poniżej prezentujemy treść uchwały Rady Gminy Limanowa w przedmiotowej sprawie.