Uczniowie z Męciny zwycięzcami gminnego etapu Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

09.04.2018
Za nami gminne eliminacje Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym Szkół Podstawowych i Gimnazjów, które odbyły się 6 kwietnia br. w Męcinie. W eliminacjach udział wzięły czteroosobowe zespoły ze Szkół Podstawowych z Męciny  i Starej Wsi nr 2, oraz 3-osobowe zespoły z gimnazjum nr 2 w Starej Wsi i z Męciny. Uczestnicy eliminacji musieli wykazać się wiedzą w zakresie znajomości przepisów ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy oraz umiejętnością jazdy rowerem po torze przeszkód.

Klasyfikacja drużynowa szkół:

Klasy IV-VII  Szkoły Podstawowe:
I miejsce –  Męcina
II miejsce –  Stara Wieś 2

Klasy II i III Gimnazjum:
I miejsce –  Męcina
II miejsce –  Stara Wieś 2

Klasyfikacja indywidualna:

Klasy IV-VII Szkoły Podstawowe:
I miejsce Natalia Dutka – SP nr 1 w Męcinie

II miejsce  Maciej Lachor – SP nr 1 w Męcinie
III miejsce  Anna Woźniak – SP nr 1 w Męcinie

Klasy II i III Gimnazjum
I miejsce Jakub Lachor – Gimnazjum w Męcinie

II miejsce Tomasz Kurczab– Gimnazjum w Męcinie
III miejsce Łukasz Biernat  – Gimnazjum nr 2 w Starej Wsi

Wszyscy uczestnicy Turnieju zarówno drużynowo, jak i indywidualnie otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy Limanowa.   Nagrody wręczali:  Kierownik Wydziału Kultury i Promocji UG Limanowa – Wojciech Korabik, Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Męcinie - Maria Lupa oraz  mł. asp. Maciej Bielak z KPP Limanowa.