Wręczenie nagród laureatom II edycji Konkursu Fotograficznego

27.03.2017
W miniony piątek 24 marca podsumowano II edycję Konkursu Fotograficznego pn. „W 365 dni dookoła Gminy Limanowa”. Laureatom konkursu wręczono nagrody oraz dyplomy, a uroczystość połączona została z wystawa zwycięskich i wyróżnionych fotografii.

W spotkaniu podsumowującym II edycję Konkursu „W 365 dni dookoła Gminy Limanowa” uczestniczyli autorzy zwycięskich fotografii, członkowie Komisji Artystycznej oraz władze gminy. Wice Wójt Gminy Limanowa Marian Mąka oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Wojciech Korabik serdecznie podziękowali wszystkim osobom, które nadesłały prace do II edycji Konkursu gratulując autorom zwycięskich zdjęć.

Słowa uznania do zebranych miłośników fotografowania skierował obecny na wręczeniu nagród Przewodniczący Komisji oceniającej nadesłane prace Grégory Michenaud. Zwrócił on uwagę na pomysłowość i kreatywność autorów prac, dając wskazówki oraz służąc poradą na co zwracać uwagę, a czego unikać przy wykonywaniu fotografii.

Spotkanie podsumowujące Konkurs było okazją do wspólnych pamiątkowych fotografii na tle nagrodzonych prac, a na  jego zakończenie wszystkich uczestników II edycji Konkursu zaproszono do udziału w III odsłonie Konkursu, która ogłoszona zostanie niebawem.