Miedzynarodowy Wyscig Kolarski Memorial Henryka Lasaka

07.08.2023
W sobotę 12 sierpnia w Limanowej odbędzie się 25. Międzynarodowy Wyścigu Kolarski „Memoriał Henryka Łasaka" pod patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.Memoriał Henryka Łasaka jest najwyżej klasyfikowanym jednodniowym wyścigiem kolarskim rozgrywanym w Polsce, zaliczanym do najważniejszych wydarzeń w międzynarodowym kalendarzu kolarskich imprez. Zawodnicy z 27 ekip do pokonania będą mieli dystans 145 km na trasie okrężnej: Limanowa - Stara Wieś – Zalesie – Kamienica – Słopnice - Limanowa.

Wiąże się to z pewnymi utrudnieniami w ruchu stąd prośba do kierowców o ostrożność i wyrozumiałość.Dlatego też zapraszamy do zapoznania się przebiegiem wyścigu, który dostępny jest na naszej stronie: memoriallasaka.pl

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności.
Zapraszamy do Kibicowania

W załączeniu plakaty oraz przewodnik gdzie znajduje się trasa oraz program i harmonogram czasowy.