Zgłoś wielkogabaryty do odbioru - zbliżają się terminy wywozu odpadów

22.06.2020
Informujemy, że w miesiącu lipcu odbędzie się przedostatni w tym roku odbiór odpadów wielkogabarytowych na terenie gminy Limanowa.

Odbiór wielkogabarytów odbędzie się w następujących terminach:

1 lipca- w Lipowem i Sowlinach

2 lipca  - w Bałażówce, Kisielówce, Koszarach, Łososinie Górnej, Makowicy, Młynnem, Nowym Rybiu, Pasierbcu, Rupniowie, Starym Rybiu i Walowej Górze

8 lipca  - w Kłodnem, Męcinie, Mordarce i Pisarzowej

9 lipca -  w Kaninie, Siekierczynie I i II, Starej Wsi I i II i Wysokiem

Uwaga! Chcesz by odebrano odpady wielkogabarytowe - zgłoś ten fakt już teraz do Urzędu Gminy.

Zamiar wystawienia odpadów do odbioru mieszkańcy gminy zobowiązani są wcześniej zgłosić  do Wydziału Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Urzędu Gminy Limanowa (pok. nr 25) nr tel.: 18 /263 00 24.  Jest to warunek KONIECZNY by odpady zostały odebrane!

Odpady bez wcześniejszego zgłoszenia - nie będą odbierane.

Ważne - zgłoszone do odbioru odpady wielkogabarytowe wystawić należy w miejscu,  z którego zwyczajowo odbierane są pozostałe śmieci.