A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Utylizacja folii rolniczej w Gminie Limanowa

12.06.2020
Wójt Gminy Limanowa informuje rolników o podpisaniu przez Gminę Limanowa umowy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, zgodnie z którą Gmina otrzyma dotację na przedsięwzięcie pod nazwą Usuwanie odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag.
 
Wójt Gminy Limanowa  zaprasza wszystkie zainteresowane osoby z terenu Gminy Limanowa prowadzące gospodarstwo rolne, do składania wniosków o utylizację folii rolniczej i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej pod numerem telefonu: 18/ 263 00 24 lub e-mailowo: [email protected]
Złożenie wniosku umożliwi bezpłatną utylizację odpadów w 2020 roku.
 
Wnioski będą przyjmowane do dnia 11 lipca 2020 r.  We wniosku należy podać: imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr gospodarstwa z ARiMR, dane kontaktowe (telefon, e-mail).
 
Po złożeniu wniosków rolnicy telefonicznie lub e-mailowo zostaną poinformowani o terminach dostarczenia przez nich zgłoszonych odpadów, a dostarczyć je będzie trzeba do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, znajdującego się przy oczyszczalni ścieków w Młynnem.
 
Uwaga! - odpady przeznaczone do utylizacji muszą być odpowiednio spakowane, oczyszczone z resztek organicznych, ziemi i pozbawione zawartości.
 
Więcej informacji uzyskać można w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Komunikacji Urzędu Gminy Limanowa (pok. nr 25) - nr tel. 18/ 263 00 24.

 
Druk wniosku o utylizację w załączniku poniżej.

Liczba wyświetleń: 747
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30