A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Pierwszoklasiści z SP Siekierczyna nr 2 są już pełnoprawnymi uczniami

08.10.2019
Dnia 8 października w Szkole Podstawowej nr 2 w Siekierczynie odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. W niezwykle podniosłej atmosferze przed pocztem sztandarowym, pierwszacy ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami, a swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Po złożeniu ślubowania Dyrektor szkoły Józefa Setlak wraz z Wójtem Gminy Limanowa Janem Skrzekutem dokonała symbolicznego pasowania na ucznia wypowiadając zdanie: „Pasuję Cię na ucznia Szkoły Podstawowej nr 2 w Siekierczynie". Do nowo pasowanych uczniów powędrowały pierwsze legitymacje szkolne poświadczające fakt wstąpienia w grono uczniów placówki.Na okoliczność pasowania odświętnie ubrani uczniowie pierwszych klas wraz z wychowawczyniami przygotowali specjalny program artystyczny i z wielkim przejęciem wystąpili przed rodzicami oraz nauczycielami. Występom z podziwem przyglądała się również zaproszona na uroczystość  Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół  Edyta Król, która wręczyła najmłodszym odblaskowe upominki, by zapewniały najmłodszym uczniom bezpieczeństwo w drodze ze szkoły.
Na zakończenie tego szczególnego dla szkoły dnia do pierwszoklasistów popłynęły życzenia jak najlepszych wyników w nauce, a do rodziców zadowolenia ze swych pociech.
 


Liczba wyświetleń: 585
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30