A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Terenowe prace geotechniczne związane z budową kolei

03.09.2019
W związku z planowaną inwestycją budowy linii kolejowej Podłęże - Szczyrzyc - Tymbark/Mszana Dolna oraz modernizacją istniejącej linii kolejowej Chabówka - Nowy Sącz (etap 1) od początku sierpnia br. do końca marca 2020 r. na terenie gminy Limanowa prowadzone będą terenowe prace geotechniczne.

Terenowe prace geotechniczne wykonywane będa zgodnie z Prawem budowalnym (Dz.U. z 2017 r., poz. 1332).

Roboty geologiczne zgodnie z Prawem geologicznym i górniczym, (dz.U. 2019 poz. 868) zostaną rozpoczęte dopiero po zakończeniu przewidzianych formalności prawnych, to jest po zatwierdzeniu Projektu robót geologicznych przez właściwy organ administracji geologicznej oraz po upływie 2 tygodni od zawiadomienia własciwego organu administracji geologicznej i właściwego organu administracji terenowej (Wójta, Burmistrza gminy) o zamiarze przystapienia do wykonywania robót geologicznych.
W zawiadomieniu tym zostanie określony zamirzony termin rozpoczęcia i zakończenia robót.Informacji szczegółowych dotyczących prowadzonych prac udziela pracownik wykonawcy zadania tj. "Geopartner" Sp. z. o. o. Arkadiusz Wasylów - tel. kom. 603 300 637.
 
Na zdjęciach poniżej przebieg trasy kolei przez teren gminy Limanowa oraz pisma Wykonawcy zawiadamiające o prowadzeniu prac.


Liczba wyświetleń: 1157
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30