A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Głosuj na projekt dotyczący zakupu strojów regionalnych w IV edycji Budżetu Obywatelskiego

09.09.2019
W dniu dzisiejszym ruszyło głosowanie na projekty zgłoszone w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego. Wśród zadań, na które można oddawać głos znalazł się projekt zgłoszony przez mieszkańców gminy Limanowa propagujący lokalny folklor oraz rodzime dziedzictwo kulturowe pn. "Zakup strojów regionalnych dla grup folklorystycznych z powiatu limanowskiego". Projekt ma numer: SAD12
 
Projekt zakłada zakup strojów regionalnych dla grup folklorystycznych działających na Limanowszczyźnie. Beneficjentami projektu będą więc dorosłe i dziecięce zespoły regionalne, a także  Koła Gospodyń Wiejskich działające na terenie powiatu limanowskiego.

Realizacja projektu wpłynąć ma na promocję rodzimego folkloru oraz zachowanie tradycji i dziedzictwa kulturowego charakterystycznego dla regionu Lachów Limanowskich.Zachęcamy do oddawania głosów, a zasady głosowania są następujące:

uprawnionym do głosowania jest każdy, kto w dniu głosowania ma ukończone 16 lat
 
WAŻNE - zagłosować na jedno wybrane przez siebie zadanie można tylko JEDEN RAZ ! Jeśli zagłosujesz ponownie lub skorzystasz z kilku sposobów głosowania, wszystkie Twoje głosy zostaną unieważnione!
 
głosować można:
- poprzez stronę internetową www.bo.malopolska.pl
- za pośrednictwem poczty wysyłając swoją kartę do Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie, ul. Racławicka 56 ; 30-017 Kraków
- lub poprzez wrzucenie wypełnionej karty do głosowania do urny, która znajduje się W URZĘDZIE GMINY LIMANOWA.
 
UWAGA - żeby głosować w BO Małopolska nie trzeba być zameldowanym w Małopolsce.
 
Głosowanie potrwa do 30 WRZEŚNIA br. Realizacja zadań zaplanowana jest na 2020 rok.
 
Poniżej w załączniku - Karta do głosowania.


Liczba wyświetleń: 665
1

Pliki do pobrania

1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30