A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Awanse dla nauczycieli podczas narady dyrektorów przed rozpoczęciem roku szkolnego

30.08.2019
Dnia 29 sierpnia podczas narady dyrektorów szkół w Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się  uroczyste wręczenie Aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego przez Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta oraz jego Zastępcę Wojciecha Pazdana nauczycielom ze szkół gminnych. Wręczenie awansów odbyło się po pomyślnie zdanych egzaminach przez 8 nauczycieli ubiegających się o stopień nauczyciela mianowanego, które miały miejsce dwa dni wcześniej również w Urzędzie Gminy Limanowa.

Awans otrzymali:
  1. Piotr Kiełbasa   - SP Kanina
  2. Marcin Stanisz  - SP Wysokie
  3. Edyta Wątroba -  SP Pasierbiec
  4. Agnieszka Wielkiewicz  -  SP Kłodne
  5. Aneta Woźniak   -  SP nr 1 Męcina
  6. Beata Zięba  -  SP Rupniów
  7. Barbara Ryś -  SP Mordarka
  8. Wrona Magdalena  - SP nr 2 Męcina
 
Narada była również okazją by powierzyć na kolejne 5 lat stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 w Siekierczynie – Wiesławie Tudaj.
Bieżące sprawy dotyczące funkcjonowania poszczególnych placówek omówiła Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyta Król. Poruszane tematy dotyczyły m.in. bezpieczeństwa w szkołach, realizowanych projektów edukacyjnych oraz spraw finansowych. Ponadto zebrani poinformowani zostali na temat wykonanych w okresie wakacyjnym remontach w szkołach oraz inwestycjach zaplanowanych do realizacji.


 
Obecna na naradzie była również Radna Sejmiku Województwa Małopolskiego Urszula Nowogórska, która przybliżyła zebranym m.in. zmiany w programach stypendialnych dla uczniów oraz planowane projektu realizowane przez Województwo Małopolskie.
 
Na zakończenie Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut życzył zebranym w nowym roku szkolnym  wysokiej efektywności w nauczaniu,  sukcesów zawodowych oraz zadowolenia i satysfakcji z codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą,  kierując jednocześnie do dyrektorów słowa podziękowania za ich dotychczasową pracę  na rzecz rozwoju gminnej oświaty.
 

Liczba wyświetleń: 991
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30