Ruszyła wypłata stypendiów socjalnych

20.11.2018
Od dzisiaj tj. wtorku 20 listopada  w kasie Urzędu Gminy Limanowa wypłacane są stypendia socjalne dla dzieci z gminy Limanowa. Pomoc finansowa trafi do 682 uczniów.

Wysokość środków jakie uczniowie z gminy Limanowa otrzymają w ramach wypłacanych stypendiów to 212.121,00 złotych.

Świadczenia w formie gotówki można odbierać w kasie Urzędu Gminy Limanowa  - kasa czynna jest w godz.8.00-15.00,  natomiast na konta bankowe środki już zostały przelane.

Uwaga! Celem odebrania świadczenia w kasie, wcześniej należy się zgłosić po decyzję o przyznaniu stypendium do Gminnego Zespołu Obsługi Szkół /pok. nr 31 w Urzędzie Gminy Limanowa/.

W Gminnym Zespole Obsługi Szkół  uzyskać można wszelkie informacje o wypłacie stypendiów  - tel. 18/ 337 37 92.