Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

XXI Bieg Niepodległości - 7 listopada 2018

10.10.2018
Już po raz dwudziesty pierwszy wystartuje Bieg Niepodległości organizowany przez UKS "Patria" Młynne. W tym roku Bieg odbędzie się dnia 7 listopada w Młynnem, a rywalizacja obejmować będzie Indywidualne Biegi Przełajowe oraz Sztafety Szkolne.
Bieg odbędzie się z podziałem na określone Regulaminem kategorie wiekowe. W każdej kategorii wiekowej dany klub lub szkoła może wystawić  maksymalnie 5 zawodników i 2 sztafety (damską i męską) . Imienny skład klubowej sztafety sprinterskiej podać należy w zgłoszeniu lub podczas akredytacji w dzień zawodów. Zgłoszenia do udziału w Biegu Niepodległości przyjmowane są do dnia 5 listopada br. wyłącznie za pomocą poczty elektronicznej adres:  [email protected] .

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie UKS „Patria” Młynne


Poniżej Komunikat z Regulaminem Biegu oraz Formularz Zgłoszeniowy.


Liczba wyświetleń: 2073
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne