Konkurs pt. "Stroik świąteczny"

29.11.2011

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Przyjazna Ziemia Limanowska" ogłosiło konkurs pt. "Stroik świąteczny". Celem Konkursu jest pielęgnowanie lokalnych tradycji, obrzędów, zwyczajów, aktywizacja społeczności lokalnej oraz promocja produktów lokalnych i tradycyjnych.

Wykonywanie ozdób i oryginalnych stroików przed Świętami Bożego Narodzenia to piękna i warta kontynuacji tradycja. Zachęcamy wszystkich mieszkańców z obszaru LGD do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszy stroik świąteczny.

Praca Konkursowa polega na wykonaniu stroika , który będzie nawiązywał do tradycji świątecznych Ziemi Limanowskiej. Do wykonania pracy zaleca się wykorzystanie naturalnych surowców.

Uczestnikami konkursu mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, podmioty gospodarcze oraz organizacje pozarządowe z terenu działania LGD "Przyjazna Ziemia Limanowska" (Gmina Limanowa, Gmina Dobra, Gmina Tymbark, Gmina Jodłownik, Gmina Łukowica, Gmina Słopnice, Gmina Kamienica).

W konkursie zostaną przyznane nagrody rzeczowe o łącznej wartości ok. 3 000,00 zł brutto.

Termin składania prac konkursowych: 24.XI.2011 r. do dnia 19.XII.2011 r.
Miejsce składania prac: Biuro LGD "Przyjazna Ziemia Limanowska" ul. Matki Boskiej Bolesnej 10 a w Limanowej.

Uczestnik może złożyć jedną pracę w konkursie. Praca musi być wykonana samodzielnie i nie może być nagradzana wcześniej w innych konkursach. Do każdej pracy konkursowej należy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia uczestnictwa.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa oraz Regulamin Konkursu mogą pobrać Państwo poniżej.

Konkurs jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Wszelkie pytania dotyczące spraw nie objętych Regulaminem, prosimy kierować do:
Biuro LGD “Przyjazna Ziemia Limanowska"
Osoba do kontaktu: Monika Piaskowy

LGD Limanowa

Termin składania prac konkursowych: 24.XI.2011 r. do dnia 19.XII.2011 r.

Wszelkie pytania dotyczące spraw nie objętych Regulaminem, prosimy kierować do:
Biuro LGD “Przyjazna Ziemia Limanowska"
Osoba do kontaktu: Monika Piaskowy

LGD Limanowa