08.02.2009

Uprzejmie informujemy, iż rolnik, który chce otrzymać zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej może w terminie od 2 marca 2009 r. do 31 marca 2009 r. złożyć odpowiedni wniosek do wójta wraz z fakturami VAT (lub ich kopiami) stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 września 2008 r. do 28 lutego 2009 r.

Wnioski należy składać w Urzędzie Gminy Limanowa, Wydział Organizacyjny, pokój nr 4 (II piętro).

Formularz wniosku

Formularz wniosku