Bezpłatny dyżur w Starostwie Powiatowym w Limanowej

02.07.2009

Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska począwszy od dnia 01.09.2008 kontynuuje realizację znanego już projektu - Punkt Konsultacyjny. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, poddziałanie 2.2.1 "Poprawa jakości usług świadczonych przez instytucje wspierające rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności".
Jest to projekt własny Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości realizowany przez Zespół Wdrażania Instrumentów Instytucjonalnych.

Na podstawie Porozumienia o Współpracy zawartego między Starostwem Powiatowym w Limanowej a CTT Politechnika Krakowska przy Wydziale Infrastruktury i Rozwoju Gospodarczego uruchomione zostały wyjazdowe dyżury konsultantów Punktu Konsultacyjnego.

Dyżury w odbywają się w każdy trzeci poniedziałek miesiąca, a w przypadku dużego zainteresowania dodatkowy dyżur uruchamiany jest w czwarty poniedziałek miesiąca. Najbliższe spotkanie z konsultantem odbędzie się 20 lipca od 10:00-14:00 w Starostwie Powiatowym w Limanowej przy ul. Józefa Marka 9.

Usługi informacyjne dzięki pozyskaniu dofinansowania z Europejskiego Funduszu Społecznego świadczone są bezpłatnie.