Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

XLI sesja Rady Gminy

26.10.2006

W gminie Limanowa odbyła się XLI sesja Rady Gminy poświęcona podsumowaniu kadencji 2002-2006 oraz zapoznaniu się z informacją Wójta Gminy i Przewodniczącego Rady Gminy odnośnie stwierdzonych nieprawidłowości w złożonych oświadczeniach majątkowych radnych, pracowników Urzędu Gminy i kierowników jednostek organizacyjnych gminy.

W trakcie przeprowadzonej analizy złożonych oświadczeń majątkowych stwierdzono tylko drobne nieprawidłowości polegające na braku precyzyjnego określenia przynależności wykazanych składników majątku oraz objętego małżeńską wspólnotą majątkową a także wstawianiu kresek w niektórych rubrykach zamiast wpisywania słowa "nie dotyczy".

Podczas sesji podjęta została także uchwała w sprawie zmian w budżecie gminy polegających na wprowadzeniu do budżetu dotacji na przeprowadzenie wyborów do samorządu oraz na świadczenia rodzinne i zasiłki i pomoc w naturze oraz na składki na ubezpieczenia emerytalne i rentowe.
W trakcie sesji Wójt Gminy poinformował o swojej działalności w okresie międzysesyjnym.

W gminie Limanowa odbyła się XLI sesja Rady Gminy poświęcona podsumowaniu kadencji 2002-2006 oraz zapoznaniu się z informacją Wójta Gminy i Przewodniczącego Rady Gminy odnośnie stwierdzonych nieprawidłowości w złożonych oświadczeniach majątkowych radnych, pracowników Urzędu Gminy i kierowników jednostek organizacyjnych gminy.

W trakcie przeprowadzonej analizy złożonych oświadczeń majątkowych stwierdzono tylko drobne nieprawidłowości polegające na braku precyzyjnego określenia przynależności wykazanych składników majątku oraz objętego małżeńską wspólnotą majątkową a także wstawianiu kresek w niektórych rubrykach zamiast wpisywania słowa "nie dotyczy".

Podczas sesji podjęta została także uchwała w sprawie zmian w budżecie gminy polegających na wprowadzeniu do budżetu dotacji na przeprowadzenie wyborów do samorządu oraz na świadczenia rodzinne i zasiłki i pomoc w naturze oraz na składki na ubezpieczenia emerytalne i rentowe.
W trakcie sesji Wójt Gminy poinformował o swojej działalności w okresie międzysesyjnym.Liczba wyświetleń: 1702
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne