Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Certyfikat "Przejrzysta Polska" dla Gminy Limanowa

17.10.2006

W dniu 17 października br. w Krakowie odbyła się regionalna konferencja podsumowująca II etap akcji "Przejrzysta Polska" w województwie małopolskim. W II etapie akcji mogły brać udział tylko te samorządy, które ukończyły pierwszy jej etap.


Gmina Limanowa w ramach tej akcji wykonała trzy zadania obligatoryjne:

  • Opracowanie systemu i przeprowadzenie badania funkcjonowania katalogu usług,
  • Opracowanie procedury corocznego przeglądu i monitoringu kodeksu etycznego urzędnika prowadzonego przez pracowników urzędu oraz społeczność lokalną.
  • Opracowanie z udziałem społeczności lokalnej procedury konsultacji społecznych.

Certyfikat ukończenia kolejnego etapu akcji "Przejrzysta Polska" z rąk Pana Krzysztofa Lipskiego - dyrektora Małopolskiego Instytutu Samorządu Terytorialnego i Administracji oraz Pani Anny Hejdy - koordynatora akcji odebrał Pan Władysław Pazdan - Wójt Gminy Limanowa. Certyfikaty otrzymały również Urząd Miasta Nowego Sącza i Nowego Targu, Powiat Wielicki oraz Gmina Lanckorona.

W dniu 17 października br. w Krakowie odbyła się regionalna konferencja podsumowująca II etap akcji "Przejrzysta Polska" w województwie małopolskim. W II etapie akcji mogły brać udział tylko te samorządy, które ukończyły pierwszy jej etap.


Gmina Limanowa w ramach tej akcji wykonała trzy zadania obligatoryjne:

  • Opracowanie systemu i przeprowadzenie badania funkcjonowania katalogu usług,
  • Opracowanie procedury corocznego przeglądu i monitoringu kodeksu etycznego urzędnika prowadzonego przez pracowników urzędu oraz społeczność lokalną.
  • Opracowanie z udziałem społeczności lokalnej procedury konsultacji społecznych.

Certyfikat ukończenia kolejnego etapu akcji "Przejrzysta Polska" z rąk Pana Krzysztofa Lipskiego - dyrektora Małopolskiego Instytutu Samorządu Terytorialnego i Administracji oraz Pani Anny Hejdy - koordynatora akcji odebrał Pan Władysław Pazdan - Wójt Gminy Limanowa. Certyfikaty otrzymały również Urząd Miasta Nowego Sącza i Nowego Targu, Powiat Wielicki oraz Gmina Lanckorona.Liczba wyświetleń: 1658
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne