Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

ZAPROSZENIE

24.09.2009

W dniu 26 września br. o godz. 11:00 w budynku Remizy OSP w Męcinie odbędzie się podsumowanie zadania publicznego pn. "Ocalić od zapomnienia - tradycja i folklor Ziemi Limanowskiej w twórczości Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Limanowa".

Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Serdecznie zapraszamy!


W dniu 26 września br. o godz. 11:00 w budynku Remizy OSP w Męcinie odbędzie się podsumowanie zadania publicznego pn. "Ocalić od zapomnienia - tradycja i folklor Ziemi Limanowskiej w twórczości Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Limanowa".

Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Serdecznie zapraszamy!
Liczba wyświetleń: 3167
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne