Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Komisje Rady Gminy

23.08.2005

W dniu 24 sierpnia br. obyły się posiedzenia Komisji Rady Gminy, na których dokonano analizy przebiegu realizacji budżetu gminy za I półrocze br.
Po zapoznaniu się z przygotowaną informacją przez Wójta Gminy i przeprowadzeniu dyskusji Komisja Rady jednogłośnie przyjęła przedstawioną informację, akceptując tym samym przebieg realizacji budżetu gminy za pierwsze półrocze 2005 r.

W dniu 24 sierpnia br. obyły się posiedzenia Komisji Rady Gminy, na których dokonano analizy przebiegu realizacji budżetu gminy za I półrocze br.
Po zapoznaniu się z przygotowaną informacją przez Wójta Gminy i przeprowadzeniu dyskusji Komisja Rady jednogłośnie przyjęła przedstawioną informację, akceptując tym samym przebieg realizacji budżetu gminy za pierwsze półrocze 2005 r.Liczba wyświetleń: 1902
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne