Gmina Limanowa wydzierżawi

04.05.2005

Gmina Limanowa wydzierżawi trzykondygnacyjny budynek (parter, I i II piętro) po zlikwidowanej Szkole Podstawowej w Rupniowie - Benarkach, w którym znajdują się pomieszczenia o łącznej pow. 897m2 oraz działkę o pow. 5600m2.
Budynek wyposażony jest w instalacje: wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, teletechniczną i centralnego ogrzewania. Nieruchomość przeznaczona do wynajęcia objęta jest Kw. Nr 29924 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Limanowej.

Nieruchomość przeznaczona jest do wynajęcia jednemu podmiotowi z przeznaczeniem:

• na prowadzenie oświatowej działalności gospodarczej lub
  • na cele statutowej działalności organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie gminy Limanowa, w szczególności: opiekuńczą, kulturalną lub sportowo-turystyczną

oraz po zobowiązaniu się zainteresowanego do zmiany na własny koszt przeznaczenia budynku - na inne cele niż ww. wymienione, tj. na:

• na prowadzenie działalności handlowej, gastronomicznej lub
  • produkcję, usługi, biura.

Bliższych informacji udziela i oferty przyjmuje Gminny Zespół Użyteczności Publicznej w Limanowej - 34-600 Limanowa, ul. M.B. Bolesnej 18B, tel/fax.: (018) 337-13-64.

• na prowadzenie oświatowej działalności gospodarczej lub

• na prowadzenie działalności handlowej, gastronomicznej lub
  • produkcję, usługi, biura.