Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Spotkanie organizacji pozarządowych

13.04.2005

W Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się spotkanie organizacji pozarządowych działających na terenie gminy i przedstawicieli lokalnych mediów, na którym poinformowano o celach i zasadach akcji "Przejrzysta Polska" oraz o zadaniach jakie w związku z akcją będzie realizował Urząd Gminy.


Następnie poinformowano o zasadach monitoringu społecznego oraz przekazano i zebrano wypełnione ankiety odnośnie realizacji przez Urząd Gminy zadań fakultatywnych. W spotkaniu uczestniczyło 10 przedstawicieli organizacji pozarządowych.

W Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się spotkanie organizacji pozarządowych działających na terenie gminy i przedstawicieli lokalnych mediów, na którym poinformowano o celach i zasadach akcji "Przejrzysta Polska" oraz o zadaniach jakie w związku z akcją będzie realizował Urząd Gminy.


Następnie poinformowano o zasadach monitoringu społecznego oraz przekazano i zebrano wypełnione ankiety odnośnie realizacji przez Urząd Gminy zadań fakultatywnych. W spotkaniu uczestniczyło 10 przedstawicieli organizacji pozarządowych.Liczba wyświetleń: 1792
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne