Spotkanie organizacji pozarządowych

13.04.2005

W Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się spotkanie organizacji pozarządowych działających na terenie gminy i przedstawicieli lokalnych mediów, na którym poinformowano o celach i zasadach akcji "Przejrzysta Polska" oraz o zadaniach jakie w związku z akcją będzie realizował Urząd Gminy.

Następnie poinformowano o zasadach monitoringu społecznego oraz przekazano i zebrano wypełnione ankiety odnośnie realizacji przez Urząd Gminy zadań fakultatywnych. W spotkaniu uczestniczyło 10 przedstawicieli organizacji pozarządowych.