Wspólne posiedzenie Komisji Finansów i Rozwoju Gospodarczego oraz Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Planowania Przestrzennego

01.02.2005

W Urzędzie Gminy odbyło się połączone posiedzenie Komisji Finansów i Rozwoju Gospodarczego oraz Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Planowania Przestrzennego, na którym dokonano analizy projektu budżetu gminy na 2005 r.

Po zapoznaniu się z dochodami i wydatkami gminy na 2005 r. oraz planowanymi do realizacji zadaniami gospodarczymi Komisje przy jednym głosie wstrzymującym się pozytywnie zaopiniowały projekt budżetu gminy na 2005 r.

W trakcie posiedzenia radni apelowali o czynienie starań o pozyskanie dodatkowych środków na realizację zadań w dziedzinie budownictwa drogowego oraz rozbudowy szkół w Starej Wsi I i II oraz budowy hali gimnastycznej w Rupniowie.