Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wspólne posiedzenie Komisji Finansów i Rozwoju Gospodarczego oraz Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Planowania Przestrzennego

01.02.2005

W Urzędzie Gminy odbyło się połączone posiedzenie Komisji Finansów i Rozwoju Gospodarczego oraz Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Planowania Przestrzennego, na którym dokonano analizy projektu budżetu gminy na 2005 r.


Po zapoznaniu się z dochodami i wydatkami gminy na 2005 r. oraz planowanymi do realizacji zadaniami gospodarczymi Komisje przy jednym głosie wstrzymującym się pozytywnie zaopiniowały projekt budżetu gminy na 2005 r.

W trakcie posiedzenia radni apelowali o czynienie starań o pozyskanie dodatkowych środków na realizację zadań w dziedzinie budownictwa drogowego oraz rozbudowy szkół w Starej Wsi I i II oraz budowy hali gimnastycznej w Rupniowie.

W Urzędzie Gminy odbyło się połączone posiedzenie Komisji Finansów i Rozwoju Gospodarczego oraz Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Planowania Przestrzennego, na którym dokonano analizy projektu budżetu gminy na 2005 r.


Po zapoznaniu się z dochodami i wydatkami gminy na 2005 r. oraz planowanymi do realizacji zadaniami gospodarczymi Komisje przy jednym głosie wstrzymującym się pozytywnie zaopiniowały projekt budżetu gminy na 2005 r.

W trakcie posiedzenia radni apelowali o czynienie starań o pozyskanie dodatkowych środków na realizację zadań w dziedzinie budownictwa drogowego oraz rozbudowy szkół w Starej Wsi I i II oraz budowy hali gimnastycznej w Rupniowie.Liczba wyświetleń: 1689
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne