Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Sesja Rady Gminy

01.10.2006

W gminie Limanowa odbyła się XL sesja Rady Gminy, na której dokonano zmian w budżecie gminy polegających na wprowadzeniu dotacji na usuwanie skutków powodzi oraz części oświatowej subwencji ogólnej z przeznaczeniem na remont dróg zniszczonych podczas powodzi oraz remont budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Męcinie.


Ponadto Rada Gminy ustaliła procedurę uchwalania budżetu gminy oraz rodzaj i szczegółowość materiałów informacyjnych a także podjęła uchwałę w sprawie zmiany miejscowego planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego gminy w odniesieniu do wsi Mordarka.

Podczas sesji Wójt Gminy poinformował o swojej działalności w okresie międzysesyjnym. Natomiast radni w ramach interpelacji i wniosków poruszyli problemy związane z likwidacją osuwiska w Nowym Rybiu i Lipowem.

Odpowiedzi na poruszane problemy udzielił Wójt Gminy.

W gminie Limanowa odbyła się XL sesja Rady Gminy, na której dokonano zmian w budżecie gminy polegających na wprowadzeniu dotacji na usuwanie skutków powodzi oraz części oświatowej subwencji ogólnej z przeznaczeniem na remont dróg zniszczonych podczas powodzi oraz remont budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Męcinie.


Ponadto Rada Gminy ustaliła procedurę uchwalania budżetu gminy oraz rodzaj i szczegółowość materiałów informacyjnych a także podjęła uchwałę w sprawie zmiany miejscowego planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego gminy w odniesieniu do wsi Mordarka.

Podczas sesji Wójt Gminy poinformował o swojej działalności w okresie międzysesyjnym. Natomiast radni w ramach interpelacji i wniosków poruszyli problemy związane z likwidacją osuwiska w Nowym Rybiu i Lipowem.

Odpowiedzi na poruszane problemy udzielił Wójt Gminy.Liczba wyświetleń: 42539
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne