Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wójt Gminy laureatem plebiscytu o tytuł Najlepszego Wójta Małopolski

27.10.2004

W V Plebiscycie im. Wincentego Witosa o tytuł Najlepszego Wójta Małopolski czytelnicy Gazety Krakowskiej zgłosili 64 gospodarzy małopolskich gmin, którzy otrzymali łącznie 53 235 ważnych głosów.

Wśród uhonorowanych kapeluszami 10-ciu laureatów, po raz drugi znalazł się nasz Wójt Władysław Pazdan.
Pozostali laureaci to: Tadeusz Patalita z Mszany Dolnej, Marek Jamborski z Kocmyrzowa-Luborzycy, Janusz Potaczek z Niedźwiedzia, Janusz Kwaśniak z Borzęcina, Stanisław Sorys z Pleśnej, Marian Zalewski ze Szczurowej, Stanisław Pudo z Jordanowa, Bogusław Król z Zielonek i Małgorzata Chrapek z Wieprza.

Uroczystość wręczenia kapeluszy odbyła się w dniu dzisiejszym w Hotelu Amadeus w Krakowie. Aktu wręczenia kapeluszy dokonał Janusz Sepioł Marszałek Województwa Małopolskiego wraz z redaktorem naczelnym Gazety Krakowskiej Leszkiem Rafalskim.

W V Plebiscycie im. Wincentego Witosa o tytuł Najlepszego Wójta Małopolski czytelnicy Gazety Krakowskiej zgłosili 64 gospodarzy małopolskich gmin, którzy otrzymali łącznie 53 235 ważnych głosów.

Wśród uhonorowanych kapeluszami 10-ciu laureatów, po raz drugi znalazł się nasz Wójt Władysław Pazdan.
Pozostali laureaci to: Tadeusz Patalita z Mszany Dolnej, Marek Jamborski z Kocmyrzowa-Luborzycy, Janusz Potaczek z Niedźwiedzia, Janusz Kwaśniak z Borzęcina, Stanisław Sorys z Pleśnej, Marian Zalewski ze Szczurowej, Stanisław Pudo z Jordanowa, Bogusław Król z Zielonek i Małgorzata Chrapek z Wieprza.

Uroczystość wręczenia kapeluszy odbyła się w dniu dzisiejszym w Hotelu Amadeus w Krakowie. Aktu wręczenia kapeluszy dokonał Janusz Sepioł Marszałek Województwa Małopolskiego wraz z redaktorem naczelnym Gazety Krakowskiej Leszkiem Rafalskim.Liczba wyświetleń: 1667
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne