Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Skutki ulewy

01.08.2004

Intensywne opady deszczu, jakie dotknęły gminę Limanowa w dniach 28 - 30 lipca br., spowodowały szereg strat w infrastrukturze gminnej.

Uszkodzona została nawierzchnia niektórych dróg gminnych, zniszczone zostały mostki, kładki i przepusty drogowe. Uaktywniły się osuwiska w Pisarzowej i Starej Wsi. Trwają prace związane z szacowaniem zgłoszonych szkód, których wartość wyniesie ponad 1 mln złotych.

Intensywne opady deszczu, jakie dotknęły gminę Limanowa w dniach 28 - 30 lipca br., spowodowały szereg strat w infrastrukturze gminnej.

Uszkodzona została nawierzchnia niektórych dróg gminnych, zniszczone zostały mostki, kładki i przepusty drogowe. Uaktywniły się osuwiska w Pisarzowej i Starej Wsi. Trwają prace związane z szacowaniem zgłoszonych szkód, których wartość wyniesie ponad 1 mln złotych.Liczba wyświetleń: 1925
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne