Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Komisja Rolnictwa i Finansów

19.01.2004

W Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Planowania Przestrzennego oraz Finansów i Rozwoju Gospodarczego, na którym dokonano analizy projektu budżetu gminy na 2004 r.
W efekcie przeprowadzonej analizy i dyskusji stosunkiem głosów 13 za przy 2 wstrzymujących się pozytywnie zaopiniowano projekt budżetu na 2004 r.
Podczas dyskusji zwrócono uwagę na potrzebę intensyfikacji i działań w kierunku objęcia większego obszaru gminy sanitacją oraz na budowę i rozbudowę dróg na terenie gminy o nawierzchni bitumicznej.

W Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Planowania Przestrzennego oraz Finansów i Rozwoju Gospodarczego, na którym dokonano analizy projektu budżetu gminy na 2004 r.
W efekcie przeprowadzonej analizy i dyskusji stosunkiem głosów 13 za przy 2 wstrzymujących się pozytywnie zaopiniowano projekt budżetu na 2004 r.
Podczas dyskusji zwrócono uwagę na potrzebę intensyfikacji i działań w kierunku objęcia większego obszaru gminy sanitacją oraz na budowę i rozbudowę dróg na terenie gminy o nawierzchni bitumicznej.Liczba wyświetleń: 1699
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne