Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

V miejsce Wójta Gminy Limanowa

06.11.2003

W Plebiscycie im. Wincentego Witosa o tytuł Najlepszego Wójta Małopolski czytelnicy Gazety Krakowskiej zgłosili do tego tytułu 72 gospodarzy małopolskich gmin, którzy otrzymali łącznie 74 218 ważnych głosów.

Laureatami zostali wybrani Zbigniew Nosek z Wojnicza, Józef Krzyworzeka z Zabierzowa, Tadeusz Patalita z Mszany Dolnej, Marian Zalewski ze Szczurowej, Władysław Pazdan z Limanowej, Wiesław Rajski z Wierzchosławic, Stanisław Poręba z Chełmca, Zbigniew Wojas z Gdowa, Henryk Migacz z Lubnia i Marek Jamborski z Kocmyrzowa - Luborzycy.
Uroczyste zakończenie IV Plebiscytu z udziałem prezesa PSL Jarosława Kalinowskiego, odbędzie się w Witosowe Zaduszki, w niedzielę, 9 listopada, w Wierzchosławicach. Laureaci zostaną uhonorowani specjalną nagrodą - Kapeluszami Wincentego Witosa.

W Plebiscycie im. Wincentego Witosa o tytuł Najlepszego Wójta Małopolski czytelnicy Gazety Krakowskiej zgłosili do tego tytułu 72 gospodarzy małopolskich gmin, którzy otrzymali łącznie 74 218 ważnych głosów.

Laureatami zostali wybrani Zbigniew Nosek z Wojnicza, Józef Krzyworzeka z Zabierzowa, Tadeusz Patalita z Mszany Dolnej, Marian Zalewski ze Szczurowej, Władysław Pazdan z Limanowej, Wiesław Rajski z Wierzchosławic, Stanisław Poręba z Chełmca, Zbigniew Wojas z Gdowa, Henryk Migacz z Lubnia i Marek Jamborski z Kocmyrzowa - Luborzycy.
Uroczyste zakończenie IV Plebiscytu z udziałem prezesa PSL Jarosława Kalinowskiego, odbędzie się w Witosowe Zaduszki, w niedzielę, 9 listopada, w Wierzchosławicach. Laureaci zostaną uhonorowani specjalną nagrodą - Kapeluszami Wincentego Witosa.Liczba wyświetleń: 1631
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne