Posiedzenie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

22.05.2003

W sali narad Urzędu Gminy odbyło się kolejne posiedzenie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, na którym wyrażono pozytywną opinię odnośnie wydania 12 zezwoleń na sprzedaż i podawanie napojów alkoholowych oraz negatywną odnośnie 2 wniosków o zezwolenie na sprzedaż alkoholu.

Następnie Komisja pozytywnie zaopiniowała złożone wnioski o przydział środków dla Parafii Rzymsko - Katolickiej w Limanowej na wyjazd młodzieży do Lednicy, organizację imprezy integracyjnej dla Klubu Abstynenta "Jutrzenka", dofinansowanie wycieczki terapeutyczno - edukacyjnej dla wychowanków Ośrodka Szkoleniowo - Wychowawczego w Dobrej, Stowarzyszenia Miłosierdzia Św. Wincentego a'Paulo w Limanowej na organizację wypoczynku letniego dla dzieci oraz dla Stowarzyszenia Parafiada Oddział w Młynnem na dofinansowanie udziału dzieci w obozie wypoczynkowym w okresie wakacji.
Ponadto Komisja rozpatrzyła kilka wniosków złożonych przez Komendę Powiatową Policji o leczenie odwykowe osób nadużywających alkoholu.