Zasypana gmina

05.02.2003

W nocy z 5 na 6 lutego 2003 wystąpiły intensywne opady śniegu połączone z silnym wiatrem, co spowodowało zasypanie wszystkich wsi na terenie gminy.

Od wczesnych godzin rannych trwa usuwanie śniegu na drogach lokalnych i osiedlowych. Mimo wytężonej pracy większość dróg jest nadal nieprzejezdnych, bowiem ciągle sypie śnieg i wieje wiatr powodując zaspy na drogach sięgające do 2 metrów wysokości.
Do odśnieżania wielu odcinków dróg potrzeba będzie użyć ciężkiego sprzętu, aby przywrócić przejezdność na drogach.
Władze gminy wyrażają serdeczne podziękowanie dla wszystkich mieszkańców gminy ciężko pracujących nad przywróceniem dojazdu i dojścia do domów.