Przywracanie normalności

06.02.2003

Po ustaniu opadów śniegu i zmniejszeniu się wichury, na drogach gminnych i osiedlowych trwa intensywne odśnieżanie na miarę możliwości posiadanego sprzętu na terenie gminy.

Do większości osiedli można już dotrzeć pieszo oraz dojechać samochodami osobowymi, chociaż jest bardzo trudno się poruszać z uwagi na duże zwały śniegu i błoto pośniegowe.
Z powodu wąskich tuneli na wielu odcinkach dróg znacznie utrudnione poruszanie mają także piesi.
Władze gminy czynią wszystko, aby zapewnić jak najlepsze warunki dojazdu ludności, wyrażając równocześnie podziękowanie za zaangażowanie się znacznej liczby mieszkańców gminy w przywracaniu normalności.