Posiedzenie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Limanowej

22.01.2003

W dniu 23 stycznia 2003r. w Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się I posiedzenie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Limanowej powołanej Zarządzeniem Nr 1/2003 Wójta Gminy Limanowa z dnia 14 stycznia 2003r.

W trakcie posiedzenia Komisja ukonstytuowała się wybierając na Przewodniczącego Komisji Stanisława Odziomka, Zastępcą Przewodniczącego Komisji została Danuta Bulanda, zaś na Sekretarza Komisji wybrano Beatę Dutka, która odpowiedzialna będzie za prowadzenie dokumentacji działalności Komisji.
Podczas posiedzenia zaopiniowano 21 wniosków o wydanie zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych złożonych przez przedsiębiorców ze wsi: Pisarzowa, Siekierczyna I, Męcina, Stare Rybie, Rupniów, Koszary, Mordarka, Nowe Rybie, Kanina, Stara Wieś, Młynne, Wysokie. W tym 20 wniosków pozytywnie, a 1 negatywnie. Ponadto w trakcie posiedzenia rozpatrzono kilka wniosków skierowanych przez Komendę Powiatową Policji w Limanowej o objęcie leczeniem odwykowym kilku mieszkańców z terenu gminy.