Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Narada sołtysów

11.01.2005

W Urzędzie Gminy odbyła się narada sołtysów, na której dokonano podsumowania realizacji zadań gospodarczych na terenie poszczególnych wsi gminy w 2004 r. oraz omówiono najważniejsze zamierzenia gospodarcze planowane do realizacji w 2005 r.

Omówiono również sprawę realizacji zobowiązań pieniężnych i opłat za usuwanie odpadów w 2004 r. we wsiach oraz ustalono harmonogram zebrań miejskich na br.

W dyskusji sołtysi poruszyli problemy związane z oznakowaniem wsi i przysiółków, potrzebę zwiększenia środków sołeckich celem realizacji najpilniejszych potrzeb we wsiach, sprawę wymiany okien w niektórych szkołach, dalszej wymiany i ustawienia nowych przystanków przy drogach gminnych oraz krajowej, budowę ujęć wody i wodociągów oraz kanalizacji i oczyszczalni ścieków.

W Urzędzie Gminy odbyła się narada sołtysów, na której dokonano podsumowania realizacji zadań gospodarczych na terenie poszczególnych wsi gminy w 2004 r. oraz omówiono najważniejsze zamierzenia gospodarcze planowane do realizacji w 2005 r.

Omówiono również sprawę realizacji zobowiązań pieniężnych i opłat za usuwanie odpadów w 2004 r. we wsiach oraz ustalono harmonogram zebrań miejskich na br.

W dyskusji sołtysi poruszyli problemy związane z oznakowaniem wsi i przysiółków, potrzebę zwiększenia środków sołeckich celem realizacji najpilniejszych potrzeb we wsiach, sprawę wymiany okien w niektórych szkołach, dalszej wymiany i ustawienia nowych przystanków przy drogach gminnych oraz krajowej, budowę ujęć wody i wodociągów oraz kanalizacji i oczyszczalni ścieków.Liczba wyświetleń: 6814
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne