Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Uroczyste posiedzenie Zarządu Gminy

08.08.2002

W ramach obchodów 10-lecia gminy w dniu 8 sierpnia 2002 r. odbyło się uroczyste posiedzenie Zarządu Gminy, w którym wzięli udział wszyscy, którzy pełnili funkcję członków Zarządu Gminy w okresie 10 lat.

W trakcie posiedzenia Wójt Gminy - Przewodniczący Zarządu wyraził podziękowanie dla wszystkich za pracę społeczną na rzecz gminy.
Następnie wspominano chwile z okresu pracy w Zarządzie oraz dokonano podsumowania osiągnięć i dzielono się uwagami i spostrzeżeniami na temat roli i zadań jakie przypadło im realizować w ramach Zarządu Gminy.

W ramach obchodów 10-lecia gminy w dniu 8 sierpnia 2002 r. odbyło się uroczyste posiedzenie Zarządu Gminy, w którym wzięli udział wszyscy, którzy pełnili funkcję członków Zarządu Gminy w okresie 10 lat.

W trakcie posiedzenia Wójt Gminy - Przewodniczący Zarządu wyraził podziękowanie dla wszystkich za pracę społeczną na rzecz gminy.
Następnie wspominano chwile z okresu pracy w Zarządzie oraz dokonano podsumowania osiągnięć i dzielono się uwagami i spostrzeżeniami na temat roli i zadań jakie przypadło im realizować w ramach Zarządu Gminy.Liczba wyświetleń: 1929
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne