Uroczyste posiedzenie Zarządu Gminy

08.08.2002

W ramach obchodów 10-lecia gminy w dniu 8 sierpnia 2002 r. odbyło się uroczyste posiedzenie Zarządu Gminy, w którym wzięli udział wszyscy, którzy pełnili funkcję członków Zarządu Gminy w okresie 10 lat.

W trakcie posiedzenia Wójt Gminy - Przewodniczący Zarządu wyraził podziękowanie dla wszystkich za pracę społeczną na rzecz gminy.
Następnie wspominano chwile z okresu pracy w Zarządzie oraz dokonano podsumowania osiągnięć i dzielono się uwagami i spostrzeżeniami na temat roli i zadań jakie przypadło im realizować w ramach Zarządu Gminy.