Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Uroczysta sesja Rady Gminy

11.08.2002

W dniu 11 sierpnia 2002 r. w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury odbyła się uroczysta sesja Rady Gminy z okazji jubileuszu 10-lecia reaktywowania samodzielnej gminy Limanowa.

W trakcie sesji okolicznościowe wystąpienie wygłosił Pan Władysław Pazdan - Wójt Gminy. W sesji uczestniczyło wielu znamienitych gości, a wśród nich Poseł na Sejm RP Bronisław Dutka, kapelan harcerzy ks. Dominik Orczykowski, Wicewojewoda Małopolski Ryszard Półtorak oraz Starosta Powiatu.
Podczas sesji Wicewojewoda Małopolski odznaczył 5 osób Srebrnymi Krzyżami Zasługi za działalność na rzecz społeczności lokalnej. Ponadto wręczono 180 medali okolicznościowych wybitych z okazji 10-lecia gminy.
Sesja Rady Gminy poprzedzona została mszą świętą w intencji wspólnoty samorządowej gminy odprawioną w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej.

O godz. 1700 wjazdem zaprzęgów konnych z władzami gminy rozpoczęła się VI Prezentacja Gminy na Limanowskim Rynku.
W jej trakcie zaprezentowały się Zespoły regionalne z gminy, Kabaret "Truteń" ze Skawy, Zespół Regionalny "Porubianki" z zaprzyjaźnionej gminy Oravska Poruba, Kabaret "Pod Wyrwigroszem" oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Młynnego.
W trakcie prezentacji na Limanowski Rynek przybył Pan Jarosław Kalinowski Wiceprezes Rady Ministrów - Minister Rolnictwa, Wicewojewoda Małopolski Andrzej Haręźlak oraz Poseł na Sejm RP Wiesław Woda.

W dniu 11 sierpnia 2002 r. w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury odbyła się uroczysta sesja Rady Gminy z okazji jubileuszu 10-lecia reaktywowania samodzielnej gminy Limanowa.

W trakcie sesji okolicznościowe wystąpienie wygłosił Pan Władysław Pazdan - Wójt Gminy. W sesji uczestniczyło wielu znamienitych gości, a wśród nich Poseł na Sejm RP Bronisław Dutka, kapelan harcerzy ks. Dominik Orczykowski, Wicewojewoda Małopolski Ryszard Półtorak oraz Starosta Powiatu.
Podczas sesji Wicewojewoda Małopolski odznaczył 5 osób Srebrnymi Krzyżami Zasługi za działalność na rzecz społeczności lokalnej. Ponadto wręczono 180 medali okolicznościowych wybitych z okazji 10-lecia gminy.
Sesja Rady Gminy poprzedzona została mszą świętą w intencji wspólnoty samorządowej gminy odprawioną w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej.

O godz. 1700 wjazdem zaprzęgów konnych z władzami gminy rozpoczęła się VI Prezentacja Gminy na Limanowskim Rynku.
W jej trakcie zaprezentowały się Zespoły regionalne z gminy, Kabaret "Truteń" ze Skawy, Zespół Regionalny "Porubianki" z zaprzyjaźnionej gminy Oravska Poruba, Kabaret "Pod Wyrwigroszem" oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Młynnego.
W trakcie prezentacji na Limanowski Rynek przybył Pan Jarosław Kalinowski Wiceprezes Rady Ministrów - Minister Rolnictwa, Wicewojewoda Małopolski Andrzej Haręźlak oraz Poseł na Sejm RP Wiesław Woda.Liczba wyświetleń: 1743
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne