Posiedzenia Komisji Rady

31.07.2002

W Urzędzie Gminy Limanowa odbyły się posiedzenia Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Planowania Przestrzennego oraz Komisji Finansów i Rozwoju Gospodarczego, których tematem obrad była analiza realizacji budżetu gminy za I półrocze 2002 roku.
Po zapoznaniu się z przedstawionym sprawozdaniem o realizacji budżetu obydwie Komisje pozytywnie oceniły realizację budżetu przyjmując sprawozdanie przy dwóch głosach przeciw i dwóch wstrzymujących się.
Pod koniec sierpnia Rada Gminy na sesji dokona oceny realizacji budżetu za I półrocze br.