Wspólne obrady Zarządu Miasta i Zarządu Gminy

17.06.2002

Na wspólnym posiedzeniu Zarządu Gminy i Zarządu Miasta przedyskutowano i ustalono kierunki działań w odniesieniu do spraw związanych z realizacją budowy drogi Stara Wieś Podjabłoniec wraz z mostem, działań dotyczących budowy kanalizacji i oczyszczalni ścieków na terenie miasta i gminy, budowy wodociągu we wsi Koszary oraz partycypacji gminy w pracach związanych z poszerzeniem cmentarza komunalnego w Limanowej.

Ponadto Zarząd Gminy zapoznał się z realizacją budżetu gminy w dziale oświata za 5 miesięcy br. oraz dokonał częściowego umorzenia podatku rolnego, od nieruchomości i opłaty za śmieci dla 5 wnioskodawców z uwagi na trudne warunki materialne.
Ustalono wstępne propozycje wniosków o dofinansowanie ze środków SAPARD.

Ustalono wstępne propozycje wniosków o dofinansowanie ze środków SAPARD.