19.02.2002

W Urzędzie Gminy Limanowa przeprowadzone zostało szkolenie odnośnie spraw związanych z realizacją zamówień publicznych.

Szkolenie prowadził Pan Bolesław Basiński przedstawiciel Klubu Sądeckiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych.
W trakcie szkolenia zwrócono szczególną uwagę na nowelizację ustawy o zamówieniach publicznych oraz przepisów wykonawczych.
Zasadniczym celem szkolenia było doskonalenie umiejętności w zakresie udzielania zamówień publicznych oraz potrzeba efektywnego wykorzystania środków publicznych.

Liczba wyświetleń: 1988