Remont drogi gminnej nr 340487K Wysokie - Gostwica - Długołęka

Realizacja zadania pn: „remont drogi gminnej nr 340487K Wysokie - Gostwica - Długołęka w km od 0+000 do km 2+504,46 w miejscowości Wysokie, Gmina Limanowa dofinansowanego z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Zakres robót obejmuje w szczególności: roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, remont drogi, remont przepustów, remont zjazdów, odwodnienie, oznakowanie pionowe i poziome.

Całkowita wartość zadania: 1 578 515,55 zł, z czego 1 032 328,00 zł będzie stanowiła dotacja z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Wykonawcą zadania jest Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe LIMDROG Sp. z o.o.

29 sierpnia br. miał miejsce końcowy odbiór zadania, w którym uczestniczyli Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Radny Sylwester Hasior, Sołtys wsi Wysokie Władysław Lorek, Inspektor Nadzoru Janusz Liptak, Kierownik Wydziału Inwestycji i Funduszy Europejskich Urzędu Gminy Limanowa Stanisław Piegza oraz Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Drogowo – Mostowego LIMDROG Maciej Szkarłat.