Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zarząd Powiatu nagrodził działaczy kultury i sportu za promocję w roku 2023

01.07.2024
27 czerwca 2024 r. w Starostwie Powiatowym w Limanowej nagrodzono osoby, które w roku 2023 poprzez swoje osiągnięcia sportowe, jak również w dziedzinie twórczości artystycznej, ochrony oraz upowszechniania kultury i tradycji,  zasłużyły się dla promocji Powiatu Limanowskiego.

Dziękujemy serdecznie Zarządowi Powiatu Limanowskiego za pozytywne zaopiniowanie wniosków złożonych przez Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta i przyznanie nagród z dziedziny kultura dla Magdaleny Dudek i Piotra Pławeckiego.
 

Gratulujemy również otrzymanej nagrody Agnieszce Pławeckiej z zespołu regionalnego Starowiejski Hyr oraz Krzysztofowi Trojanowskiemu trenerowi Klubu Sportowego Limanowa Forrest, który rowadzi zajęcia lekkoatletyczne w miejscowości Mordarka. 

Nagrody pieniężne i pamiątkowe dyplomy wręczyli Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, Przewodniczący Rady Powiatu Limanowskiego Józef Pietrzak, Wicestarosta Limanowski Ewa Filipiak, Członek Zarządu Powiatu Limanowskiego Wojciech Włodarczyk oraz Radni Powiatu Limanowskiego: Adam Górszczyk, Marcin Matras oraz Rafał Woźniak. 



Nagrody za osiągnięcia w dziedzinie kultury w 2024 roku otrzymali:
 
  1. Dziecięcy Zespół Regionalny „Mali Słopniczanie” ze Słopnic:
  2. Agnieszka Pławecka
  3. Piotr Pławecki
  4. Magdalena Dudek
  5. Zdzisław Karpiel
  6. Joanna Drąg
  7. Michał Wójcik
  8. Andrzej Twaróg
  9. Anna Gajewska

 
 
Natomiast za działalność sportową w roku 2023 nagrody otrzymali:
 
  1. Sławomir Jasica – zawodnik, dyscyplina – wyciskanie sztangi leżąc
  2. Jakub Bugański, zawodnik Klubu Sportowego Limanowa Forrest, dyscyplina – lekkoatletyka – biegi
  3. Mateusz Szczęsnowski, zawodnik KS AZS AWF Kraków – dyscyplina: taekwondo olimpijskie
  4. Wiktoria Kocoń, zawodniczka Akademii Piłkarskiej Mam Talent Limanowa – dyscyplina: piłka nożna
  5. Paweł Ceklarz, Zawodnik Stowarzyszenia Niezależnych Inicjatyw Społecznych Błękit Gruszowiec – dyscyplina: łucznictwo olimpijskie
  6. Aleksandra Kołodziej, zawodniczka LKS Witów – Ski Mszana Górna – dyscyplina:  narciarstwo biegowe
  7. Ewa Murzyn, zawodniczka UKS Koryo Mszana Dolna – dyscyplina: taekwondo olimpijskie – konkurencja kyorugi
  8. Patrycja Florek, zawodniczka klubu Narciarnia Nowy Sącz – dyscyplina: narciarstwo alpejskie
  9. Weronika Kaleta, zawodniczka LKS Markam Wiśniowa-Osieczany – dyscyplina: narciarstwo biegowe
  10. Dawid Opoka, zawodnik UKS „Wierchy” Zalesie –dyscyplina: Narciarstwo biegowe
  11. Marek Trzópek, zawodnik Stowarzyszenia Niezależnych Inicjatyw Społecznych Błękit z Gruszowca  – dyscyplina, łucznictwo olimpijskie
  12. Nikola Kądziołka, zawodniczka ARS Klub Kyokushinkai Limanowa – dyscyplina: karate
  13. Maksymilian Śmieszek, zawodnik KS AZS-AWF Kraków – dyscyplina: taekwondo olimpijskie
  14. Oskar Pilch zawodnik KS AZS-AWF Kraków– Dyscyplina: taekwondo olimpijskie
  15. Zygmunt Łyżnicki, trener sekcji biegów górskich i długodystansowych MOK Mszana Dolna – dyscyplina: narciarstwo klasyczne
  16. Krzysztof Trojanowski trener Klub Sportowy Limanowa Forrest – dyscyplina: lekkoatletyka
  17. Krzysztof Jarosz trener LKS Witów Ski Mszana Górna – dyscyplina narciarstwo klasyczne
  18. Zbigniew Karpierz trener Klubu UKS KORYO Mszana Dolna – dyscyplina: taekwondo olimpijskie
  19. Marek Jan Trzópek, trener Stowarzyszenia Niezależnych Inicjatyw Społecznych Błękit z Gruszowca – dyscyplina: łucznictwo olimpijskie
  20. Edward Mucha TRENER UKS „Wierchy” Zalesie – Dyscyplina narciarstwo biegowe

Wszystkim serdecznie gratuylujemy i życzymy sukcesów jeszcze w nadchodzącym półroczu 2024roku. 


Liczba wyświetleń: 204
6

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne