Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Piknik Rodzinny w Bałażówce

19.06.2024
W ubiegłą niedzielę 16.06.2024 r. przy Świetlicy Wiejskiej w Bałażówce odbył się Piknik Rodzinny organizowany przez reaktywowane Koło Gospodyń Wiejskich w Bałażówce i sołtysa wsi Henryka Gąsiorka. Celem spotkania była integracja mieszkańców wsi i świętowanie minionego Dnia Dziecka.


 
Na pikniku nie zabrakło licznych atrakcji zarówno dla dzieci jaki i dla dorosłych. Dla młodszej części gości przygotowano: zjeżdżalnię – dmuchany zamek, watę cukrową, popcorn, lody, malowanie twarzy, spotkanie z ulubieńcem dzieci z bajki Psi Patrol - maskotką Marshallem, bańki mydlane, tańce i animacje.


 
Starsze gremium zostało ugoszczone potrawami z grilla oraz daniami wykonanymi przez panie z KGW. Wszyscy świetnie się bawili, wspólnie śpiewając (konkurs karaoke) oraz tańcząc przy ulubionych melodiach.
Doskonałych humorów nie popsuła nawet mało sprzyjająca pogoda. Mimo deszczowego popołudnia nie zrezygnowano z organizacji imprezy. Wydarzenie umocniło więzi sąsiedzkie i utwierdziło wszystkich w przekonaniu, że razem można bardzo wiele zdziałać. Piknik trwał do późnych godzin wieczornych i zapisał się w pamięci uczestników jako świetna zabawa kilku pokoleń.

 
Było to pierwsze tego typu wydarzenie. Wiadomo już jednak, że nie ostatnie, ponieważ KGW Bałażówka prężnie się rozwija, a ze wsparciem  mieszkańców wsi podejmować będzie zapewne wiele ciekawych inicjatyw.


Liczba wyświetleń: 480
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne