Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

„Koncert dla mamy i taty” zorganizowany przez oddział przedszkolny w SP Stara Wieś

27.05.2024
W dniu 24.05.2024oddziale przedszolnym w Szkole Podstawowej w Starej Wsi odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.

Dzieci przygotowały dla swoich rodziców program artystyczny pt. „Koncert dla mamy i taty”. Zebranych gości serdecznie przywitała Dyrektor Natalia Kordeczka, po czym głos zabrały dzieci. Przedszkolaki ubrane w kolorowe stroje pięknie śpiewały, grały i tańczyły, a następne składały życzenia swoim rodzicom i obdarowywały ich kwiatami oraz samodzielnie wykonanymi laurkami. W wyjątkowej, wzruszającej atmosferze, dzieci wspaniale wystąpiły, wcielając się w role najprawdziwszych małych artystów. Niejednej mamie łza zakręciła się w oku. Była to bardzo wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy. Przedszkolaki spisały się na medal, a za swój występ zostały nagrodzone gromkimi brawami.

W imieniu Szkoły w Starej Wsi Wszystkim rodzicom życzymy zdrowia, samych słonecznych dni, radości i zadowolenia z pociech.
A przedszkolakom gratulujemy tak fantastycznego występu.
Liczba wyświetleń: 208
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne