Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zachęcam do udziału w wyborach

05.04.2024
SZANOWNI PAŃSTWO!
 
Gmina Limanowa ma dobre prognozy na przyszłość. Wielomilionowe inwestycje, jakie już przeprowadzono, wyznaczyły kierunki pracy samorządu na następne lata. Najważniejszym jest stabilny fundament finansowy oraz chęć działania.
Rozwój samorządu to nieustający ani na moment, wieloaspektowy i wieloetapowy proces. Jestem wewnętrznie w stu procentach przekonany, że ostatnie pół dekady to były dobre lata dla Gminy Limanowa.
Napełniony chęcią wprowadzenia dalszych zmian i kontynuowania dobrych trendów w rozwoju Gminy Limanowa, chcę ubiegać się o ponowny wybór na stanowisko wójta. Mam wielki szacunek względem wszystkich Was, kocham tę naszą wspólnotę samorządową i z dużą uwagą patrzę na rozwój każdego jej zakątka. Znam doskonale Państwa potrzeby, mam odpowiednie doświadczenie oraz kompetencje, które pozwoliłyby mi wprowadzać dalsze prorozwojowe zmiany.
 
Tak jak w bezpośrednich kontaktach, tak i na tym końcowym etapie kampanii wyborczej będę z Państwem absolutnie szczerzy i powiem prosto – chciałbym kontynuować pracę na rzecz Mieszkańców Gminy oraz dobrostanu naszej wspólnoty samorządowej na stanowisku wójta Gminy Limanowa.
 
Zachęcając do udziału w wyborach, bardzo proszę o Państwa zaufanie. Nie zawiodę, obiecuję.
 
Z poważaniem
Jan Skrzekut


Liczba wyświetleń: 418
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne