Informacja o możliwości podłączenia do sieci kanalizacji sanitarnej

04.04.2024
Wójt Gminy Limanowa informuje, że w związku z zakończeniem prac związanych z budową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Sowliny i Łososina Górna, mieszkańcy mogą przyłączać swoje nieruchomości do zbiorczej sieci kanalizacji sanitarnej.

Aby tego dokonać należy zwrócić się z wnioskiem o wydanie warunków technicznych na wykonanie przyłącza kanalizacyjnego do Urzędu Gminy Limanowa - Wydziału Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Komunikacji, pok. nr 25. Wniosek o określenie warunków technicznych przyłączenia do sieci kanalizacyjnej jest dostępny na stronie internetowej Urzędu Gminy Limanowa, tj. pod adresem https://www.gminalimanowa.pl/ w zakładce „dla mieszkańca” (druki do pobrania) lub w siedzibie Urzędu Gminy Limanowa, pok. nr 25.

Wszelkich informacji dotyczących wykonania przyłącza kanalizacji sanitarnej udzielają pracownicy Wydziału Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Urzędu Gminy Limanowa telefonicznie pod numerem: 18 263 00 24 lub osobiście w siedzibie Urzędu.