Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza na wykład Krzysztofa Biernata

11.04.2024
Gminna Biblioteka Publiczna Serdecznie zaprasza w dniu 17 kwietnia 2024 r. na godzinę 16:30 do budynku Biblioteki na wykład Krzysztofa Biernata pt. : „Rodzina jako podstawa kształtowania się społeczeństwa... Rodzina Ulmów" - 80 rocznica śmierci.
 
Wykład ubogaci wystawa upamiętniająca heroizm rodziny Ulmów. Tablice przybliżające życie beatyfikowanych bohaterów zostały wypożyczone z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 im. świętego Jana z Kęt w Limanowej.
 
Krzysztof Biernat - historyk, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Nauczyciel w ZSP nr 4 w Limanowej oraz ZS nr 1 w Limanowej /ekonom/. Wolontariusz w Międzynarodowym Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście w Oświęcimiu.
 


Liczba wyświetleń: 291
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne