"Gdzie tradycja, tam naród"

04.04.2024
Wczoraj Zespoły Regionalne naszego powiatu zebrały się aby wspólnie wziąć udział w spotkaniu pt. "Gdzie tradycja, tam naród" zainicjowanym przez Stowarzyszenia Heligonki Pod Kickami z Mordarki.

Na tym niezwykłym wydarzeniu, pełnym pięknych tradycji pojawili się między innymi Jan Skrzekut Wójt gminy Limanowa, Mieczysław Uryga Starosta Limanowski oraz Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Grzegorz Biedroń.

Podczas tego spotkania Srebrną Odznaką Honorową Województwa Małopolskiego – Krzyż Małopolski nagrodzeni zostali przedsiębiorcy: Agata Mól, Eugeniusz Wojak i Wilhelm Mrożek.

Dziękujemy zarówno Stowarzyszeniu Heligonek Pod Kickami za wspaniałą inicjatywę oraz przedsiębiorcom za pomoc w wspieraniu tradycji !