XIII Gminny Konkurs Języka Angielskiego

07.03.2024
Już po raz trzynasty został zorganizowany Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych objęty honorowym patronatem przez Wójta Gminy Limanowa. Konkurs odbył się 6 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej w Mordarce. Wzięło w nim udział 19 uczniów,  którzy  wykazali się wysokim poziomem wiedzy i umiejętności językowych.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

Kategoria I: klasy 1-3

I miejsce – Amelia Chlipała – Szkoła Podstawowa w Pasierbcu; opiekun p.  Anna Wadowska
II miejsce - Antoni Kędroń – Szkoła Podstawowa w Mordarce; opiekun p. Renata Włodarczyk
III miejsce -  Grzegorz Kurczab – Szkoła Podstawowa w Pisarzowej; opiekun p. Ewa Starzec

Kategoria II:  klasy 4-8

I miejsce – Jakub Dudziak – Szkoła Podstawowa w Pasierbcu; opiekun p. Maria Siciarz
II miejsce – Milena Sajdak – Szkoła Podstawowa w Młynnem; opiekun p. Barbara Jajeśnica
III miejsce – Aleksandra Polak – Szkoła Podstawowa w Rupniowie; opiekun p. Ewelina Miśkowiec

W uroczystości podsumowania konkursu uczestniczyli Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół w Limanowej Edyta Król oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mordarce Paweł Ciuła.

Wszystkim uczniom oraz ich opiekunom gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.